O nás - Audiovizuální služby | Nahrávací studio Chorus

O NÁS

Začátky studia se mohou datovat kolem roku 2001 v provizorních prostorách rodinného domu v Praze 4 - Spořilově.

Po nabývání zkušeností, vědomostí a praxe mimo jiné na půdě Českého rozhlasu a během náslechů v ČT a v předních nahrávacích studiích zahájilo studio s majitelem a zvukařem Vítem Janatou „ostrý provoz“ v listopadu roku 2003. Za dobu trvání se studio i z prostorových důvodů začalo specializovat na nahrávání koncertů, pěveckých sborů, orchestrů a všeobecně klasickou hudbu. Prostor spíše vhodný jako střižna a playbacková místnost o rozměrech 4 x 2 m2 v suterénu rodinného domu v klidné části Prahy 4 – na starém Spořilově byl akusticky upraven, takže v současné době je možné zde dotáčet jednotlivé party nástrojů do již vzniklé nahrávky v „terénu“ nebo vyrábět ruchy do filmu, případně vyrábět mezinárodní pásy pro filmy směřující do dabingových studií a pochopitelně míchat a stříhat CD.

Za dobu svého trvání si studio udělalo své jméno zejména u klasických hudebních souborů a pěveckých sborů. V současnosti se studiem dlouhodobě spolupracují externí hudební režiséři (Jan Steyer, Radek Rejšek, Vojtěch Mojžíš), kteří dávají nahrávkám jen to nejlepší.

Ve spolupráci s mnoha dalšími stejně nadšenými lidmi jsme schopni nejen vyprodukovat vaši hudební nahrávku na klíč, ale rovněž vytvořit grafický návrh vašeho budoucího CD, zajistit výrobu CD, album opatřit čárovým kódem pro lepší prodejní identifikaci v prodejních sítích, ozvučit vaši akci nebo koncert, zajistit záznam koncertu nejen na audio, ale i na video atd...